Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Toruńska Vita – nowy projekt na Targówku – już w sprzedaży

Rozpoczęliśmy właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w naszej nowej inwestycji na warszawskim Targówku – Toruńska Vita – która zlokalizowana jest przy ul. Toruńskiej 92. Ukończenie budowy planowane jest na I kw. 2024 roku.

W czteropiętrowym budynku o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m kw.) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Szeroka paleta dostępnych mieszkań – od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale – gwarantuje, że każdy znajdzie tu swoje miejsce. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi.

Mieszkańcy osiedla Toruńska Vita będą mogli korzystać z rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej Targówka – w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, placówki ochrony zdrowia, punkty usługowe, szkoły czy przedszkola. Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza idealne warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat