Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Udzielenie pozwolenia na użytkowanie budynku w ramach II etapu Osiedla Przy Promenadzie

19.10.2009 spółka Warszawa Przy Promenadzie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalno-usługowego wybudowanego w ramach II etapu inwestycji „Osiedle przy Promenadzie” realizowanej przez LC Corp S.A. na warszawskim Gocławiu.

W ramach II etapu inwestycji powstały 384 mieszkania (w ramach I etapu inwestycji – oddanej do użytku w marcu 2008 roku – wybudowano 235 mieszkań) o metrażach od 30 do 115,5 m.2 w budynku, który w częściach głównych (budynek równoległy do ulicy Nowaka-Jeziorańskiego oraz cztery ramiona sięgające w głąb Osiedla) ma siedem pięter. W miejscach połączeń ramion z częścią główną powstały 14-piętrowe wieże.

W ramach inwestycji realizowany jest jeszcze jej III etap – jedenastopiętrowy budynek mieszkalno-usługowy na 90 mieszkań. Termin oddania mieszkań do użytku został zaplanowany na początek 2011 roku.

Ważnym elementem wyróżniającym inwestycję LC Corp S.A., jest fakt, iż w czasie kryzysu realizacja inwestycji nie została ani na jeden dzień przerwana, a mieszkania są przekazywane nabywcom w terminie o dwa miesiące krótszym niż przewidziane w umowach z nimi, mimo iż realizacja dotyczyła jednego z największych budynków mieszkalnych oddanych do użytku w Warszawie w 2009 roku.