Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ukończyliśmy budowę osiedla Marinus

Miło nam poinformować, że z wyprzedzeniem zakończyliśmy budowę osiedla Marinus na gdańskim Brzeźnie. Przekazywanie kluczy nabywcom już się rozpoczęło.

Zaprojektowana przez pracownię Domus – Studio projektowe s.c. Sieniawski & Sieniawski inwestycja  powstała u zbiegu ulic Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża. Zrealizowaliśmy 4 kameralne budynki z 81 lokalami mieszkalnymi o szerokiej ofercie rozkładów i metraży oraz 2 lokale usługowe. Wszystkie mieszkania posiadają przeszklone balkony lub duże tarasy, do dyspozycji mieszkańców powstała także podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi i specjalnymi pomieszczeniami na jednoślady. W trakcie budowy użyliśmy wysokiej klasy, niskoemisyjnych materiałów, które zmniejszą zużycie energii i ograniczą wpływ osiedla na środowisko naturalne.

Największym atutem osiedla jest jego nadmorska lokalizacja. Do najbliższego wejścia na plażę (nr 41 w Parku Brzeźnieńskim im. J.J. Haffnera) jest zaledwie 700 metrów. Niewiele dalej jest do Parku im. Ronalda Reagana z kilometrami tras rowerowych i spacerowych oraz słynnego molo w Brzeźnie. Kolejną zaletą inwestycji jest rozwinięta infrastruktura lokalna i komunikacyjna. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, placówek ochrony zdrowia i punktów usługowych, a zakupy można zrobić w pobliskich supermarketach sieci Lidl i Biedronka oraz lokalnych sklepach. Oddalona od 2,5 km Polsat Plus Arena Gdańsk jest miejscem częstych wydarzeń sportowych i artystycznych. Brzeźno jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Trójmiasta dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym. W pobliżu znajduje się tunel pod Martwą Wisłą, którym można szybko dojechać do obwodnicy Trójmiasta i innych tras wylotowych.

W sprzedaży pozostały trzy ostatnie, wolne lokale: https://develia.pl/pl/mieszkania/gdansk/marinus/

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat