Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Unii Lubelskiej Vita –nowa inwestycja w Poznaniu

Uruchomiliśmy sprzedaż i budowę nowej inwestycji w stolicy Wielkopolski. Na Starołęce w dzielnicy Nowe Miasto powstanie Unii Lubelskiej Vita – nowoczesny projekt mieszkaniowy z 285 lokalami o metrażach od 26 do 88 m kw. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na I kw. 2026 roku. Rolę generalnego wykonawcy powierzyliśmy firmie Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. Ceny zaczynają się już od 10 300 zł za metr kwadratowy.

Unii Lubelskiej Vita wyróżnia się ciekawą, modernistyczną architekturą autorstwa pracowni DEMENTI Sp. z o.o. Sp. k. – część lokali znajdzie się w wysokiej, 13 piętrowej wieży górującej nad 8-piętrową główną bryłą inwestycji. Wszystkie mieszkania – od kawalerek po 4-pokojowe – będą posiadać balkony, loggie lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami na rowery. Zakupy będzie można zrobić w sklepach, które powstaną w powierzchniach komercyjnych na parterze budynku.

Zadbamy również atrakcyjną aranżację powierzchni zewnętrznych osiedla – powstanie tu m.in. rozbudowana strefa rekreacyjna z placem zabaw dla najmłodszych i specjalnymi instalacjami dla starszych mieszkańców oraz liczne stojaki na rowery. Tereny wokół budynku zagospodarujemy starannie zaprojektowaną zielenią i nasadzeniami.

Wraz z budową nowych osiedli infrastruktura lokalna Starołęki stale się poprawia – cały czas przybywa tu sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych i ochrony zdrowia. Dobrą komunikację inwestycji z centrum zapewnia sąsiedztwo nowo wybudowanej pętli tramwajowej, dzięki której do poznańskiej starówki i Dworca Głównego można dojechać w zaledwie 20 minut. W zasięgu 10-minutowej jazdy autem znajdują się 4 centra handlowe oraz uczelnie wyższe, dzięki czemu zakup mieszkania w Unii Lubelskiej Vita może być atrakcyjną opcją inwestycyjną. Podobny dystans dzieli inwestycję od terenów rekreacyjnych nad Jeziorem Maltańskim, nadbrzeży Warty  oraz popularnego wśród poznanian Lasu Dębińskiego.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat