Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ursynów #22 – nowa inwestycja w Warszawie!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Ursynów #22 – nowego projektu na warszawskim Ursynowie, realizowanego wspólnie z Grupo Lar Polska. Osiedle, którego ukończenie zaplanowane jest już na 2024 rok, wyróżnia doskonała lokalizacja na północnym Ursynowie, gwarantująca dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz terenów zielonych.

Zaprojektowana przez renomowaną pracownię JEMS Architekci inwestycja będzie składać się z dwóch połączonych brył: 6-piętrowej i 11-piętrowej wieży. Znajdą się w nich w sumie 174 lokale o szerokiej palecie rozkładów i metraży. Nabywcy będą mogli wybierać spośród mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych, które zostaną wyposażone w przestronne loggie. Do dyspozycji mieszkańców przewidzieliśmy także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku powstaną powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe, dzięki czemu nabywcy będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb na miejscu.

Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem. Takie położenie zapewnia doskonały dojazd do pozostałych części Warszawy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji Metra (przystanek Stokłosy), skąd szybko i sprawnie dojedziemy do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Zmotoryzowani docenią bliskość ważnych ciągów komunikacyjnych – m.in. ulicy Nowoursynowskiej, Doliny Służewieckiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

Ursynów oferuje wiele korzyści – mieszkańcy będą mogli korzystać z  licznych sklepów (galeria handlowa KEN Center znajduje się tylko 500 metrów dalej), restauracji i kawiarni, szkół, przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia. W pobliskim kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego znajduje się również ogólnodostępna pływalnia. Sąsiedztwo uczelni wyższej czyni również z Ursynowa #22 atrakcyjną opcję inwestycyjną dla osób planujących kupno mieszkania na wynajem.

Miłośnicy przyrody i zdrowego trybu życia również znajdą tu coś dla siebie. W pobliżu inwestycji znajdują się rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska oraz Park Odkrywców Polskich z licznymi ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Prawdziwą perłą Ursynowa jest położony zaledwie 4,5 km od inwestycji rezerwat Las Kabacki, który pozwala wypoczywać na łonie przyrody bez wyjeżdżania z miasta.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat