Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę nowego projektu przy Centralnej w Krakowie

Centralna Vita to wieloetapowa inwestycja którą będziemy realizować na dynamicznie rozwijających się krakowskich Czyżynach. Ten nowoczesny projekt o eleganckiej i stylowej architekturze wyróżnia się oknami o ponadstandardowej wysokości oraz bogato wyposażonymi częściami wspólnymi, które sprzyjają zarówno relaksowi, rekreacji, jak i międzysąsiedzkiej integracji. Całe osiedle składać się będzie z 8 budynków o maksymalnej wysokości 8 kondygnacji. W każdym z nich będzie dostępna winda oraz elegancka klatka schodowa z geometrycznymi lampami. W ramach całego osiedla planowane jest około 1400 mieszkań o przemyślanych rozkładach od 1 do 5 pokojowych. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle będzie wolne od ruchu kołowego. W centralnej części znajdzie się pasaż. Pomiędzy budynkami zostaną zachowane duże odległości wynoszące 40 metrów.

Dziedzińce będą sprzyjać integracji, rekreacji oraz aktywności fizycznej, a każdy z nich zostanie zagospodarowany w inny, unikalny sposób. Znajdzie się tu m.in. siłownia, tężnia solankowa, ławy piknikowe, ogrody społeczne oraz place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Duży plac zabaw zaplanowano poza dziedzińcami, co zwiększy komfort mieszkańców. Pod budynkami znajdować się będą garaże z miejscami parkingowymi, platformami parkingowymi, schowkami i komórkami lokatorskimi. W ramach inwestycji przewidziane są również ogólnodostępne miejsca na zewnątrz oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

W I etapie inwestycji powstanie 7-piętrowy budynek, który zaoferuje 371 mieszkań i 5 lokali usługowych. Rozpiętość metraży w tym etapie to od 33 do 95 m2, a liczba pokoi od 1 do 5. Niewątpliwym wyróżnikiem tego budynku będą powiększone okna, wszystkie z nich  będą  wysokości drzwi balkonowych, co znacząco poprawi doświetlenie wnętrz. Elewacje zostaną wykończone w stonowanej i nowoczesnej kolorystyce, wykorzystującej beże, szarości i biele.

Każde z mieszkań, w zależności od piętra, będzie posiadać prywatne przestrzenie na świeżym powietrzu, , balkony, loggie lub przydomowe ogródki. Ogródki położone po zewnętrznej stronie

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat