Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

V etap Grzegórzeckiej 77 w Krakowie ukończony

Rozpoczęliśmy  przekazywanie kluczy do mieszkań, wchodzących w skład V etapu Grzegórzeckiej 77. Osiedle powstaje przy ul. Grzegórzeckiej w dz. Grzegórzki, około 2 km do płyty Rynku Głównego.

Budynek składa się z  8 lokali usługowych i 86 lokali mieszkalnych w układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 26 do 85 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania  i lokale usługowe znalazły już właścicieli. Do każdego z mieszkań przypisany jest – w zależności do kondygnacji – ogródek, balkonu lub taras. Nabywcy mają do swojej dyspozycji także podziemną halę garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Całość została zrealizowana w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wraz z kolejnymi etapami Grzegórzeckiej 77 deweloper buduje pełną infrastrukturę, z drogami wewnętrznymi, alejkami spacerowymi i zielonymi skwerami.

W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania z aktualnie powstających etapów inwestycji. Ich ceny zaczynają się już 13 100 zł za metr kwadratowy. Planowany termin oddania do użytku to odpowiednio dla VI etapu koniec 2023 roku i dla VII etapu II kwartał 2024 roku.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat