Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

VI etap osiedla Ceglana Park już w budowie

Rozpoczęliśmy realizację szóstego etapu osiedla Ceglana Park na zielonym Brynowie. Naszą katowicką inwestycję wyróżniają ekologiczne rozwiązania – ponad 50 proc. powierzchni zajmują tereny zielone, a mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. tężnię solankową.

W VI etapie osiedla Ceglana Park wybudujemy 162 mieszkania. Podobnie jak we wcześniejszych budynkach zadbaliśmy o szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań z tarasami, balkonami oraz ogródkami – od 32-metrowych kawalerek po dwupoziomowe apartamenty z antresolami w powierzchni około 130 m kw. W ramach tego etapu powstaną również: podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie na piętrach oraz schowki i pomieszczenia na rowery. Zamontowane zostaną także stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Ceglana Park to jedna z najbardziej prestiżowych i unikalnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie na terenie Górnego Śląska. Przy budowie wykorzystywane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Główną oś komunikacyjną utworzy aleja parkowa z malowniczym stawem oraz pomostem. Zaplanowaliśmy także mniejsze ścieżki spacerowe z nawierzchniami antysmogowymi oraz place zabaw dla dzieci. Mieszkańcy będą mogli korzystać także z tężni solankowej. Zadbaliśmy również o ograniczenie ruchu kołowego na terenie osiedla. Osiedle zlokalizowane jest na zielonym Brynowie. W bliskiej odległości znajduje się Park Kościuszki, Katowicki Park Leśny oraz kompleks sportowy AWF. W okolicy dostępne są liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia.

Centrum miasta oddalone jest zaledwie 2 kilometry, do którego można dojechać za pomocą licznych linii tramwajowych i autobusowych. Komfort komunikacji z innymi częściami aglomeracji zapewnia autostrada A4. W okolicy wybudowaliśmy dwa ronda – na skrzyżowaniu ulic Ceglana i Wita Stwosza oraz przy ulicy Meteorologów wraz z dodatkowym oświetleniem przejść dla pieszych oraz ścieżek rowerowych. Generalnym wykonawcą VI etapu Ceglana Park jest firma Alstal.

Planowany termin przekazania mieszkań nabywcom to I kwartał 2025 roku. Ceny zaczynają się już od 8 650 zł za metr kwadratowy.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat