Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Centralna Park!

Już w sobotę, 19 listopada zapraszamy na Dzień Otwarty na osiedlu Centralna Park na krakowskich  Czyżynach! W godzinach 10:00 – 15:00 przedstawiciele Develii zaprezentują wszystkim chętnym gotowe lokale, a doradcy oraz architekci wnętrz z Galerii Venis udzielą fachowych porad.

W wydarzeniu warto wziąć udział ze względu na specjalne promocje – wybrane lokale będzie można kupić z rabatem wynoszącym nawet 71 tys. zł w cenie już od 7 650 zł za m kw. Podczas Dnia Otwartego będzie można zobaczyć gotowe mieszkania w ramach zakończonych już etapów budowy. Najmłodszymi zaopiekują się w tym czasie profesjonalni animatorzy, którzy zapewnią dużo dobrej zabawy.

Centralna Park to jedna z naszych flagowych inwestycji w Krakowie, której atutem jest atrakcyjna lokalizacja. Osiedle powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 5,5 km, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe M1. W pobliżu nie brakuje połączeń autobusowych i tramwajowych, a sprawny wyjazd z miasta zapewniają droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia doceniają w naszej inwestycji także bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków: 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych oraz ścieżek rowerowych.

W ofercie Centralna Park znajdują się lokale o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 32 do 82 m kw. Do wszystkich mieszkań przypisane są balkony lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również plac zabaw, plenerowa siłownia oraz zewnętrzne stojaki na rowery.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat