Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na jazzowy koncert charytatywny online

Zamknięte instytucje kultury nie oznaczają, że wszystkie wydarzenia są odwołane. Zostań w domu, uczestnicząc w wyjątkowym koncercie jazzowym i wspólnie z nami przyczyń się do niesienia dobra, wspierając Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

24 kwietnia, w piątek o godz. 19.00, zapraszamy na spotkanie z trzema utalentowanymi muzycznymi duetami: Maćkiem Czemplikiem i Natalią Lubrano, Natalią Szczypułą i Mateuszem Witkowskim oraz Tomaszem Krajewskim i Bartkiem Ziętarą. Z każdym duetem połączymy się jednocześnie. W ramach Vertigo Presents: Charity Live Concert artyści wykonają utwór Franka Sinatry „Fly Me To The Moon”, a także po jednym, dowolnie wybranym przez siebie dziele.

Podczas transmisji na żywo, oprócz koncertu, gdzie posłuchamy znanych utworów w całkiem nowej interpretacji, będzie można uczestniczyć w rozmowach z artystami, a także pomóc Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci, poprzez przekazanie datków na refundację leków i innych środków medycznych oraz zakup płynów dezynfekujących dla Hospicjum.

Na koncert online zapraszamy na FanPage SkyTower oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat