Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zgoda na użytkowanie inwestycji Rezydencja Kaliska

17.03.2011 spółka LC Corp Invest III Sp. z o.o. uzyskała decyzję – pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalno-usługowego wybudowanego w ramach inwestycji „Rezydencja Kaliska” realizowanej w warszawskiej dzielnicy Ochota, na pograniczu ze Śródmieściem. Decyzja stała się ostateczna 4 kwietnia b.r.

W ramach inwestycji powstały 94 niepowtarzalne mieszkania o metrażach od 40 do 269,7 m2 oraz 7 lokali usługowych. Położone są one w budynku, który w części niższej ma 6 kondygnacji, natomiast w wyższej – 10. Na ostatnich kondygnacjach w obydwóch częściach znajdują się przestronne dwupoziomowe penthouse`y o powierzchniach od 193 do 269,7 m2 .

Cechą wyróżniającą inwestycję poza jej doskonałym położeniem względem szlaków komunikacyjnych i funkcjonalnym rozkładem mieszkań, jest jej niepowtarzalny klimat. Aby go zapewnić na korytarzach inwestycji została przygotowana galeria zdjęć najbardziej interesujących miejsc starej Warszawy.

Już dziś zapraszamy Państwa do apartamentu pokazowego zorganizowanego w budynku. Znajduje się on w mieszkaniu nr 3 na I piętrze. Tam również uzyskacie Państwo wszelkie informacje na temat możliwości zakupu mieszkania w tej inwestycji.