Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Komfortowe mieszkania w centrum Wrocławia – nowa inwestycja już w sprzedaży

Nowe mieszkania we Wrocławiu, zlokalizowane na Osiedlu Kamienna 145 to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Lokale znajdują się w pobliżu centrum, co daje szybki dostęp do wszystkich punktów usługowych i rozrywkowych, a także umożliwia łatwą komunikację z innymi częściami miasta, dzięki dostępowi do obwodnicy śródmiejskiej.. Jednocześnie, przyszli mieszkańcy inwestycji, będą mogli wypoczywać na licznych terenach zielonych, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla.

Nowe mieszkania w centrum Wrocławia

Osiedle Kamienna 145 to atrakcyjne mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowane w pobliżu centrum Wrocławia. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że sprosta oczekiwaniom zarówno niezależnych singli, jak i dużych rodzin z dziećmi. Wśród dostępnych mieszkań można znaleźć idealne na start, kompaktowe kawalerki, ale też mieszkania kilkupokojowe, o metrażu do 90 m², które bez problemu pomieszczą kilkuosobową rodzinę. Co ważne, oferowane lokale mają dostęp do otwartej przestrzeni w postaci balkonów lub tarasów. Mieszkańcy osiedla nie będą mieli również problemów z parkowaniem, a to za sprawą pojemnego, dwupoziomowego garażu. Główną zaletą nowych mieszkań we Wrocławiu jest ich lokalizacja, która umożliwia szybki i łatwy dojazd do ważnych punktów na planie miasta, takich jak np. rynek czy Dworzec Główny. Bliska odległość  autostrady A5 i Bielan Wrocławskich, to z kolei sposób na szybkie przetransportowanie się

Wrocławskie Krzyki – mieszkania z rynku pierwotnego

Mieszkania przy ulicy Kamiennej, mimo tego, że położone na osiedlu w ścisłym centrum miasta, są w stanie zagwarantować mieszkańcom warunki, które pomogą im się wyciszyć i zrelaksować w otoczeniu przyrody. Wrocławskie Krzyki to miejsce wprost stworzone do spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu znajduje aquapark oraz liczne parki: Skowroni, Wschodni i Wzgórze Andersa. Z drugiej strony, lokalizacja umożliwia nie tylko relaks na łonie natury, ale też łatwy dostęp do wypoczynku, chociażby w kinie, w restauracji czy przy kawie.

Nowe mieszkania przy Kamiennej

Nowa inwestycja mieszkań z rynku pierwotnego jest zlokalizowana na wrocławskich Krzykach. To dzielnica o długoletniej historii, o czym najlepiej świadczy jej zabudowa, w której nowoczesne budynki sąsiadują z kamienicami, które zostały wzniesione jeszcze w czasach przedwojennych. Osiedle Kamienna 145 zlokalizowane jest w pobliżu Browaru Mieszczańskiego, na terenie którego tętni życie rozrywkowe. To niedziałający już browar, w którym funkcjonuje teatr, galeria, pracownie artystyczne, sale wystawowe, a także są organizowane cotygodniowe targi ze zdrową żywnością. W pobliżu inwestycji można znaleźć także wszystkie najpotrzebniejsze punkty usługowe, liczne sklepy, a także szkoły i przedszkola. Bliska odległość tego rodzaju placówek i punktów powoduje, że wszystkie najpotrzebniejsze sprawy można załatwić w okolicy osiedla, bez konieczności ruszania dalej w miasto. To funkcjonalna i komfortowa lokalizacja, idealna do zamieszkania zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat