Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania we Wrocławiu na Wojszycach

Wojszyce cieszą się dużą popularnością wśród osób szukających nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu. Osiedle z jednej strony położone jest w spokojnej okolicy z kameralną zabudową i dużą ilością zieleni, z drugiej zaś jest dobrze skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi częściami Wrocławia. Inwestycje na Wojszycach to także dobre zaplecze infrastrukturalne, którego niekiedy brakuje innym podobnym lokalizacjom.

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w spokojnej części Wrocławia

Wojszyce to osiedle położone w południowej części Wrocławia, na terenie  Krzyków. Lokalizację wyróżnia niska zabudowa: jednorodzinne domy wolnostojące, układy szeregowe i kompaktowe budynki wielorodzinne. Nowoczesne lokale od dewelopera w tej części Wrocławia przeplatają się z charakterystycznymi domami z początków XX wieku i okresu międzywojennego oraz domkami jednorodzinnymi budowanymi od lat 80.

 

Jeśli szukasz wytchnienia od zgiełku miasta i dużej ilości zieleni, mieszkania na Wojszycach to propozycja w sam raz dla Ciebie. W okolicy nie brakuje miejsc do spacerów. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się też aż trzy parki: Południowy, Skowroni i Brochowski.

 

Mieszkania na Wojszycach – dobrze skomunikowana lokalizacja i zaplecze infrastrukturalne

Wojszyce mają dobrą infrastrukturę handlowo-usługową, edukacyjną i rozrywkową. W pobliżu inwestycji dewelopera DEVELIA w tej części Wrocławia jest kompaktowe centrum handlowe z restauracjami i klubem fitness. Niewiele dalej znajdziesz też inne sklepy (np. Biedronka, Auchan, Lidl) oraz liczne punkty usługowe. W okolicy nowych mieszkań na Wojszycach są też szkoły i przedszkola, a także duże, ogólnodostępne boisko – co na pewno ucieszy rodziców.

 

Osiedle jest przy tym jednocześnie ciche i spokojne oraz dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami Wrocławia. Łatwo z niego dostać się do Rynku nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejską. Do wyboru jest znajdująca się w niewielkiej odległości Śródmiejska Obwodnica Wrocławia lub linia tramwajową biegnąca przez ul. Hubską, którą z pobliskiego Gaju można dotrzeć bezpośrednio na Plac Grunwaldzki. Natomiast w przeciwnym kierunku, szybko można dostać się do autostrady A4 i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Nowe inwestycje na wrocławskich Wojszycach – dlaczego warto?

Oferta mieszkaniowa od dewelopera DEVELIA w tej części Wrocławia dobrze wpisuje się w kameralny charakter istniejącej zabudowy. Inwestycje obejmują niskie, kompaktowe budynki o nowoczesnej, lecz nienachalnej architekturze.

 

Oferta lokali jest zróżnicowania pod względem metrażu, co ułatwi znalezienie takiego rozwiązania, które będzie idealne dla potrzeb przyszłych mieszkańców. Przy planowaniu projektu szczególny nacisk został położony na funkcjonalne układy, pozwalające na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Przy zakupie na wczesnym etapie budowy, istnieje możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich – w tym w układzie ścianek działowych – dzięki czemu klienci będą mogli lepiej dopasować lokal do swojej wizji. Co więcej, wybierając pomieszczenia na ostatnim piętrze, zyskają dodatkowe możliwości aranżacyjne, które oferują antresole.

 

Nowe mieszkania na wrocławskich Wojszycach to także szereg innych praktycznych korzyści i udogodnień podnoszących wygodę codziennego życia. Wszystkie lokale mają balkony, tarasy lub ogródki, które uprzyjemnią czas wolny w ciepłe dni. Komfortowym rozwiązaniem są też nowoczesne, cichobieżne windy. Z kolei dzięki podziemnemu garażowi oraz naziemnym miejscom postojowym, zarówno przyszłym lokatorom, jak i gościom nie zabraknie miejsc parkingowych. Wreszcie, mieszkanie na nowym osiedlu oznacza również niższe koszty eksploatacji, bo przy budowie wykorzystano nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz wysokiej jakości materiały.