Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania we Wrocławiu – zamieszkaj na południu

Wrocław – stolica Dolnego Śląska, która słynie ze spiżowych krasnali, spoglądających na spacerujących po mieście przechodniów, unikatowych na skalę światową zabytków, a także intensywnego rozwoju kulturalnego i gospodarczego. To piękne miasto, idealne do nauki, pracy i życia. Z tego też względu, warto zastanowić się nad zakupem nowego mieszkania we Wrocławiu — na południu — na osiedlu spokojnym i kameralnym, a zarazem bardzo nowoczesnym.

Wrocław południe – nowe mieszkania na sprzedaż

Inwestycje mieszkaniowe na południu Wrocławia to rozwiązanie idealne dla osób, które pragną mieszkać w dużym, doskonale skomunikowanym mieście ze świetnymi perspektywami na przyszłość, a jednocześnie – zwłaszcza po pracy — pragną wrócić do domu, by odpocząć i zrelaksować się z daleka od miejskiego zgiełku.

Deweloper LC Corp stwarza w tym zakresie duże możliwości dla każdego, kto poszukuje nowego mieszkania na południu Wrocławia. Ciekawą propozycją na Krzykach jest osiedle Małe Wojszyce. Do jego najważniejszych zalet należą:

  • funkcjonalne rozkłady mieszkań;
  • balkony, tarasy oraz ogródki zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców;
  • doskonale rozbudowana infrastruktura;
  • rewelacyjna lokalizacja blisko centrum.

Szeroki wybór dla wymagających

W ramach inwestycji Małe Wojszyce powstały dwa trzykondygnacyjne budynki, a w nich 63 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach.

Oferta została przygotowana z myślą o różnych potrzebach potencjalnych nabywców, w związku z czym można w niej znaleźć zarówno mieszkania 2-pokojowe – idealne dla par lub singli, jak i 3-pokojowe – doskonałe dla rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem nowych mieszkań na Wojszycach, oferowanych przez dewelopera, są antresole, które stwarzają zaskakująco duże możliwości aranżacyjne, pozwalając maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nowe mieszkania we Wrocławiu: kameralna i dobrze skomunikowana okolica

Osiedle Małe Wojszyce zlokalizowane jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na południu Wrocławia. Co ciekawe, projekt inwestycji znakomicie wpisuje się w kameralny charakter otoczenia, choć położony jest w niewielkiej odległości od tętniącego życiem serca miasta.

Małe Wojszyce to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje dla siebie nowego mieszkania we Wrocławiu w zielonej, bezpiecznej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Osiedle jest świetnie zlokalizowane – w bliskim sąsiedztwie od Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, dzięki czemu daje możliwość szybkiego dojazdu do każdego punktu w mieście, a dzięki autostradzie A4 oraz Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, z łatwością dojadą również do innych miast.

Z uwagi na doskonałą lokalizację osiedla, mieszkańcy mogą cieszyć się rozbudowanym i  nowoczesnym zapleczem infrastrukturalnym. Wokół jest dużo zieleni, dominuje niska zabudowa, która nie przysłania krajobrazów, ale – co ważne – nie brakuje także miejsc idealnych na długie, rodzinne spacery. Klub fitness, ogólnodostępne boisko, szkoły, przedszkola i sklepy osiedlowe, w których bez problemu można zrobić zakupy – nowe osiedle na Wojszycach to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób.