Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Praga Południe – atrakcyjne mieszkania na Grochowie

Dzielnica Praga Południe z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszą lokalizacją do zamieszkania. Nowe mieszkania na Grochowie oferują wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie położone są blisko centrum Warszawy.

Warto sprawdzić mieszkania na Grochowie od dewelopera LC Corp

W rankingu portalu Morizon.pl – największej w Polsce bazy z ogłoszeniami nieruchomości – Praga Południe znalazła się na czwartym miejscu na liście najpopularniejszych dzielnic wśród osób szukających mieszkania w Warszawie, zaraz za Mokotowem, Śródmieściem i Ursynowem. Nic dziwnego więc, że rynek pierwotny w tej dzielnicy dynamicznie się rozwija. Nowe mieszkania na Pradze powstają nie tylko na najbliższej centrum Saskiej Kępie, lecz także na Grochowie. Nowe mieszkania od dewelopera LC Corp budowane przy ulicy Siennickiej (osiedle Mały Grochów) to atrakcyjna propozycja dla osób, które szukają mieszkania w Warszawie. Lokalizacja inwestycji łączy bliskość centrum z cichym i spokojnym charakterem okolicy.

Nowe mieszkania na Grochowie – zalety lokalizacji

Osiedle powstające przy ulicy Siennickiej jest położone zaledwie 6 km od ścisłego centrum, co w połączeniu z bliskością ważnych arterii drogowych sprawia, że dojazd zajmuje kilkanaście minut. Mały Grochów posiada też dobry dostęp do komunikacji publicznej – przez pobliskie Rondo Wiatraczna kursuje wiele tramwajów i autobusów. W przyszłości dojazd będzie jeszcze łatwiejszy, gdyż w odległości ok. 500 metrów od nowych mieszkań na Grochowie powstanie Stacja Mińska, planowana w ramach budowy III linii metra. Mimo bliskości centrum, lokalizacja jest cicha, spokojna i położona blisko zieleni. Do Parku Polińskiego i Parku Obwodu Praga Armii Krajowej jest około kilometra, a tylko nieco dalej położone są duże obszary zielone ze zbiornikami wodnymi (Kamionkowskie Błonia Elekcyjne i Park Skaryszewski). Zaletą Grochowa jest też ciekawa i zróżnicowana architektura. Oprócz bloków znajdują się tam też kameralne przedwojenne kamienice, piękna kolonia domów jednorodzinnych z lat 20. XX wieku, a także nowe budynki wielorodzinne. W pobliżu ulicy Siennickiej można znaleźć nie tylko sklepy i punkty usługowe, ale też restauracje oraz szkoły i przedszkola. Ze względu na powyższe zalety, nowe mieszkania na Pradze są atrakcyjną propozycją zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestycji na wynajem.

Mieszkania na Grochowie od dewelopera LC Corp – jakie będą?

Na osiedlu Mały Grochów powstają zarówno kompaktowe lokale, jak i duże, kilkupokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Metraż waha się od 25 do 90 m², co ułatwia wybór mieszkania dobrze dostosowanego do potrzeb przyszłych lokatorów. Wszystkie mieszkania będą posiadać też balkon lub duży taras. Na użytek przyszłych mieszkańców w inwestycji przy ulicy Siennickiej deweloper planuje również boksy rowerowe oraz naziemne miejsca parkingowe i garaż podziemny. Na budowanym w dwóch etapach osiedlu powstanie łącznie 250 mieszkań, a także lokale usługowe i mała architektura, które podniosą komfort mieszkania na Małym Grochowie.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat