Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Świętokrzyska Park – mieszkanie w Gdańsku w dobrej lokalizacji

Miasto, które kojarzy się nie tylko z morzem, słynną stocznią, bogactwem kulturowym i architektonicznym, ale także z przełomowymi wydarzeniami w powojennej historii Polski. Gdańsk to wyjątkowo piękne miasto, które jest nowoczesnym centrum biznesowym, a zarazem rewelacyjną przestrzenią do życia. Dlaczego warto rozważyć zakup nowego mieszkania na osiedlu Świętokrzyska Park? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Świętokrzyska Park — mieszkania od dewelopera w Gdańsku

Zakup nowego mieszkania to niewątpliwie jedna z najważniejszych decyzji w życiu, m.in. z uwagi na wieloletnią perspektywę czasową takiej inwestycji.

LC Corp przygotowało interesującą ofertę (szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na: https://develia.pl/pl/swietokrzyska-park). Mieszkania, o których mowa, zlokalizowane są na osiedlu Świętokrzyska Park, które jest świetnie skomunikowane z centrum miasta, a jednocześnie położone w bezpiecznej i spokojnej okolicy, zachwycającej dużą ilością zieleni. To rewelacyjne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób, które rozważają zakup mieszkania:

  • nowoczesnego i rozkładowego jednocześnie;
  • z balkonem bądź prywatnym ogródkiem;
  • z naziemnymi miejscami postojowymi;
  • z komórką lokatorską
  • z dostępem do placu zabaw dla swoich dzieci.

Oferta mieszkań od dewelopera w Gdańsku – dla każdego

Na osiedlu Świętokrzyska Park swoje miejsce do życia mogą znaleźć zarówno single, którzy poszukują niewielkiej, ale ustawnej kawalerki, jak i rodziny z dziećmi, do których skierowana jest oferta mieszkań kilkupokojowych.

W sprzedaży znajdują się m.in. kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 30 m2 do 67 m2. Co istotne, niektóre z lokali wyposażone są w praktyczne antresole, które pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Gdańsk – nowe mieszkania od LC Corp w dobrej lokalizacji

Świętokrzyska Park stanowi doskonałą alternatywę dla zatłoczonego centrum miasta. Osiedle zlokalizowane jest w południowej – cichej i spokojnej części Gdańska. To idealny wybór dla każdego, kto z jednej strony, pragnie żyć w dużym mieście, ze świetnymi perspektywami na rozwój, a z drugiej chce mieszkać w kameralnym i spokojnym miejscu, z optymalną przestrzenią do wypoczynku.

W projekcie uwzględniono najważniejsze elementy, które wpływają na wysoki komfort mieszkańców oraz przyjazny charakter osiedla — rozległe tereny zielone, niską, 4-piętrową zabudowę oraz doskonałą lokalizację.

Zakup nowego mieszkania na osiedlu Świętokrzyska Park to pewność, że wszystkie atuty dużego miasta można mieć w zasięgu ręki. W pobliżu znajdują się m.in. liczne sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy, a także szkoły i przedszkola dla najmłodszych mieszkańców. Podróż samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Alternatywą jest komunikacja miejska – w pobliżu osiedla zlokalizowany jest bowiem przystanek autobusowy oraz pętla tramwajowa, skąd z łatwością można dotrzeć do każdego miejsca w Gdańsku.