Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczęcie przedsprzedaży projektu Cynamonowa Vita

Uruchomiliśmy przedsprzedaż projektu Cynamonowa Vita – nowego osiedla na Lipie Piotrowskiej na zielonych przedmieściach Wrocławia. W kameralnych, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach.

Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia, w prężnie rozwijającej się okolicy Lipy Piotrowskiej przy ul. Cynamonowej. Nabywcy mogą wybierać z szerokiej oferty – od ustawnych kawalerek o powierzchni 38 m kw. po przestronne, blisko 140-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami. W sprzedaży są także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze 139 miejscami postojowymi. Uzupełnią go dodatkowe 32 naziemne stanowiska parkingowe. Optymalne warunki do życia zapewnią przestrzenie wspólne zaprojektowane z myślą o ekologii. Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynki używane będą panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED. W ramach projektu powstanie także teren rekreacyjny z dużą ilością nasadzeń oraz ogrodami deszczowymi.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nie brakuje sklepów czy punktów usługowych. Tuż obok zaplanowano również budowę nowoczesnego kompleksu szkolno-przedszkolnego.  Mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością terenów zielonych i ścieżek rowerowych oraz pobliskiej Widawy.

Lokalizacja Cynamonowej Vita jest doskonale skomunikowana z całą aglomeracją. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz węzła Widawa zapewnia szybki dojazd do wielu dzielnic oraz sprawny wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy. Alternatywę dla samochodu może stanowić komunikacja miejska lub kolej. Pobliska stacja Wrocław Osobowice umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się, jak również bezpłatne parkowanie w strefie Park & Ride.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Za projekt odpowiada pracownia PRO ART ach. Krzysztof Skalski. Ceny zaczynają się już od 6299 zł za metr kwadratowy.