Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyły przekazania mieszkań w III etapie Osiedla Latarników

Prace budowlane w III etapie Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy zostały zakończone i rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań właścicielom. W sprzedaży znajduje się jeszcze ok. 40 lokali. Mocną stroną inwestycji jest jej nadmorska lokalizacja – do plaży w Brzeźnie dzieli nas kilkunastominutowy spacer.

W 7-piętrowym budynku powstało 158 lokali o metrażach od 40 do 96 metrów kwadratowych. Do wszystkich przypisane są powierzchnie zewnętrze w postaci tarasów lub balkonów. W przyziemiu budynku znalazł się lokal usługowy, do dyspozycji mieszkańców oddaliśmy również podziemną halę garażową ze 154 miejscami parkingowymi dla samochodów. Powierzchnię zewnętrzną osiedla urozmaicają elementy małej architektury oraz strefy rekreacyjne.

Bliskość morza to nie jedyna zaleta lokalizacji Osiedla Latarników. W odległości 1,5 km od inwestycji znajduje się stadion piłkarski Polsat Plus Arena oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy AmberExpo, miejsca licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Letnica w najbliższych latach będzie także miejscem spektakularnych inwestycji miejskich – powstanie tu m.in. Nautilus Gdańsk, nowoczesny obiekt edukacyjno-rozrywkowego z multimedialnym oceanarium, gastronomią, usługami oraz centrum medycznym i spa.

Dzięki gruntownej przebudowie układu komunikacyjnego Letnicy okolica ta jest dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Bliskość ważnych arterii drogowych – Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą – gwarantuje szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz Autostrady A1. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami miasta oraz dotarcie do dworca głównego PKP oraz PKS.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia K&L Smart Design sp. z o.o., a generalnym wykonawcą była firma Mota Engil Central Europe S.A. Ceny dostępnych lokali zaczynają się od 10 499 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat