Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

VIII etap inwestycji Grzegórzecka 77 już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy realizację ósmego, ostatniego etapu krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77, w ramach której powstanie 80 mieszkań o atrakcyjnych rozkładach i szerokiej gamie metraży. Termin zakończenia tej fazy budowy osiedla planowany jest na koniec września 2024 r. Funkcję Generalnego Wykonawcy powierzyliśmy firmie Expres Konkurent.

W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe, dwupokojowe lokale o powierzchni 44 m kw., jak i przestronne, blisko 150-metrowe apartamenty. Projektant inwestycji, pracownia SARAN Architekci, położył duży nacisk na jak najszersze możliwości aranżacyjne – przestronne salony będą miały powierzchnię nawet 45 m kw., w których przewidziano możliwość wydzielenia osobnych kuchni. Dzięki licznym przeszkleniom i wysokim oknom mieszkania będą odpowiednio nasłonecznione. We wszystkich zaplanowaliśmy duże, głębokie balkony, a w przypadku lokali na parterze – zielone ogrody.

Z myślą o wygodnym parkowaniu samochodów w podziemiach budynków zaprojektowaliśmy dwa garaże w systemie platform parkingowych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych, bezawaryjnych i bezpiecznych konstrukcji o wysokości do 2 metrów w halach powstanie łącznie 88 miejsc postojowych. Na terenie inwestycji wyznaczyliśmy ponadto trzy miejsca zewnętrzne dla osób z niepełnosprawnościami (osiedle będzie dostosowane do ich potrzeb) oraz dwa stanowiska przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Przestrzenie wspólne urozmaicają alejki spacerowe, ściana wodna i plac zabaw. Zadbamy również o roślinność – zewnętrzny dziedziniec zostanie obsadzony zróżnicowaną paletą ozdobnych roślin.

Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta. W okolicy nie brakuje sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. Miłośnicy kultury będą mogli korzystać z repertuaru słynnego Teatru Variété, znajdującego się zaledwie 200 metrów od inwestycji. Z kolei rodziny z dziećmi w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdą cztery żłobki, dwa przedszkola, szkołę podstawową i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Single z pewnością docenią bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Z kolei dla rodzin z dziećmi ważne będzie sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych, które od Grzegórzeckiej 77 dzieli zaledwie 230-metrowy dystans. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który w nieodległej przyszłości stanie się idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki.

Planowany termin ukończenia tego etapu osiedla to III kwartał 2024 roku. Ceny zaczynają się już 16 tys. zł za metr kwadratowy.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat