Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

VIII etap inwestycji Grzegórzecka 77 już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy realizację ósmego, ostatniego etapu krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77, w ramach której powstanie 80 mieszkań o atrakcyjnych rozkładach i szerokiej gamie metraży. Termin zakończenia tej fazy budowy osiedla planowany jest na koniec września 2024 r. Funkcję Generalnego Wykonawcy powierzyliśmy firmie Expres Konkurent.

W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe, dwupokojowe lokale o powierzchni 44 m kw., jak i przestronne, blisko 150-metrowe apartamenty. Projektant inwestycji, pracownia SARAN Architekci, położył duży nacisk na jak najszersze możliwości aranżacyjne – przestronne salony będą miały powierzchnię nawet 45 m kw., w których przewidziano możliwość wydzielenia osobnych kuchni. Dzięki licznym przeszkleniom i wysokim oknom mieszkania będą odpowiednio nasłonecznione. We wszystkich zaplanowaliśmy duże, głębokie balkony, a w przypadku lokali na parterze – zielone ogrody.

Z myślą o wygodnym parkowaniu samochodów w podziemiach budynków zaprojektowaliśmy dwa garaże w systemie platform parkingowych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych, bezawaryjnych i bezpiecznych konstrukcji o wysokości do 2 metrów w halach powstanie łącznie 88 miejsc postojowych. Na terenie inwestycji wyznaczyliśmy ponadto trzy miejsca zewnętrzne dla osób z niepełnosprawnościami (osiedle będzie dostosowane do ich potrzeb) oraz dwa stanowiska przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Przestrzenie wspólne urozmaicają alejki spacerowe, ściana wodna i plac zabaw. Zadbamy również o roślinność – zewnętrzny dziedziniec zostanie obsadzony zróżnicowaną paletą ozdobnych roślin.

Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta. W okolicy nie brakuje sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. Miłośnicy kultury będą mogli korzystać z repertuaru słynnego Teatru Variété, znajdującego się zaledwie 200 metrów od inwestycji. Z kolei rodziny z dziećmi w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdą cztery żłobki, dwa przedszkola, szkołę podstawową i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Single z pewnością docenią bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Z kolei dla rodzin z dziećmi ważne będzie sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych, które od Grzegórzeckiej 77 dzieli zaledwie 230-metrowy dystans. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który w nieodległej przyszłości stanie się idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki.

Planowany termin ukończenia tego etapu osiedla to III kwartał 2024 roku. Ceny zaczynają się już 16 tys. zł za metr kwadratowy.