Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zalety mieszkań z pomieszczeniami typu basement

Basement to przestrzeń przynależna do mieszkania, która znajduje się na niższej kondygnacji niż pozostałe pomieszczenia. Ten dodatkowy obszar otwiera nowe możliwości aranżacji, pozwalając ściśle dopasować otoczenie do potrzeb i przyzwyczajeń mieszkańców.

Wygoda i funkcjonalność to najważniejsze cechy mieszkań z basement’em. Pełen komfort i swobodę zapewnimy sobie oraz naszym gościom oddzielając strefę dzienną od nocnej, a co za tym idzie gościnną od prywatnej. By uzyskać taki podział wystarczy na jednej z kondygnacji zaplanować pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, pokój gościnny i łazienkę, a na drugiej własną sypialnię, pokoje dla dzieci i łazienkę rodzinną. Kolejnym przykładem zagospodarowania strefy basement jest stworzenie w niej części rekreacyjnej dla całej rodziny, odpowiednich warunków do zabawy dla dzieci, miejsca wypoczynku i relaksu. Mamy możliwość, by pomyśleć o własnej saunie, siłowni, stole bilardowym.

Dla kinomaniaków to szansa na prywatną salę kinową z rzutnikiem i projektorem, a melomani mogą tutaj zgromadzić sprzęt audio, który zajmuje zbyt dużo miejsca, by komfortowo użytkować go w tradycyjnym mieszkaniu. Dla osób, które obowiązki zawodowe pełnią w domu jako przedstawiciele wolnych zawodów lub właściciele firm, basement to idealne rozwiązanie do stworzenia gabinetu bądź biura. W takiej przestrzeni możemy czuć się swobodnie, oddzieleni od życia rodzinnego, które toczy się wyżej, zyskujemy komfort pracy.

Powyższe przykłady są jedynie namiastką pomysłów, które możemy realizować jako posiadacze basementu. Każdy ma inne, właściwe sobie wymogi i marzenia, basement to miejsce, w którym możemy działać tylko z myślą o sobie i swoich najbliższych. Wybierając taką możliwość nie musimy martwić się o powierzchnie i miejsce na realizacje swoich potrzeb.

Basement to tania (50% ceny standardowej powierzchni mieszkania) i ciekawa forma, pozwalająca uzyskać dodatkową przestrzeń przy kupnie zwykłego mieszkania. Praktyczne rozwiązanie sprawi, że mieszkanie sprosta ciągle nowym potrzebom domowników, będzie receptą na zmieniające się warunki i powiększającą rodzinę.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat