Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Reja 55!

W sobotę, 22 kwietnia, zapraszamy na wrocławski Ołbin na Dzień Otwarty w inwestycji Reja 55. W godzinach 10:00–15:00 przedstawiciele Develii zaprezentują gotowe lokale, a eksperci ds. kredytów oraz architekci wnętrz z Galerii Venis udzielą fachowych porad.

Podczas Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z inwestycją, porozmawiać z doradcami, zobaczyć zrealizowane lokale oraz części wspólne budynku. Wydarzenie będzie również okazją do skorzystania ze specjalnych rabatów wynoszących nawet 68 tys. zł na wybrane mieszkania. Zapewniamy możliwość zarezerwowania na miejscu interesującego lokum, dzięki czemu kupujący otrzymuje gwarancję stałej ceny.

W trakcie wydarzenia najmłodsi goście będą mogli liczyć na specjalne atrakcje, przygotowane przez profesjonalnych animatorów, a na wszystkich odwiedzających będzie czekał słodki poczęstunek.

Reja 55 to inwestycja, której jednym z głównych atutów jest doskonała lokalizacja. Projekt realizowany jest zaledwie jeden kilometr od Placu Grunwaldzkiego i mniej niż trzy kilometry od wrocławskiego Rynku. Blisko znajduje się także klimatyczny Ostrów Tumski czy wały nad Odrą. W okolicy dostępne są tereny zielone – zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od Parku im. Stanisława Tołpy ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi oraz placami zabaw.

W ramach 6-kondygnacyjnego budynku powstanie 58 mieszkań, z których 23 są jeszcze dostępne. Do wszystkich lokali na wyższych piętrach przypisane są balkony, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródki. Nabywcy będą mieli również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku przewidziano także powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe.  Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Kik i Ziaja Architekci.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec maja br., a ceny zaczynają się już od 12 350zł brutto za metr kwadratowy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat