Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Apartamenty w Gdańsku blisko starówki

Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce – cenione jest m.in. za wielowiekową historię, dziedzictwo architektoniczne, ale też zapierające dech w piersiach krajobrazy. Miasto ma świetną lokalizację, a dzięki dynamicznym zmianom gospodarczym oraz wydarzeniom kulturalno-rozrywkowym, każdego roku przyciąga turystów i inwestorów z całego świata. Gdańsk – w tym mieście zdecydowanie warto żyć!

Nowe mieszkania w Gdańsku: poznaj osiedle Bastion Wałowa

Gdańsk jest jednym z wielu polskich miast, w których deweloper LC Corp realizuje nowoczesne inwestycje mieszkaniowe. Ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania w Gdańsku jest np. Bastion Wałowa – niezwykle prestiżowy projekt, stworzony z myślą o każdym, kto doskonale wie, że Gdańsk to miasto idealne do życia.

Inwestycja rewelacyjnie wpisuje się w styl oraz klimat śródmiejskiej zabudowy Gdańska. Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie najbardziej kluczowych i symbolicznych punktów miasta (takich jak Europejskie Centrum Solidarności czy Pomnik Poległych Stoczniowców), co dodatkowo podkreśla ekskluzywny charakter inwestycji.

Nowe mieszkania w Gdańsku na osiedlu Bastion Wałowa położone są w samym sercu miasta. Świetna lokalizacja blisko starówki to dla osób, które poszukują mieszkań na sprzedaż, znakomita okazja, by w pełni czerpać z uroków miasta.

Zgodnie z projektem osiedla, jego najbliższe otoczenie będzie zrewitalizowane. W planach jest m.in. stworzenie zieleni na dachach hal garażowych oraz wokół budynków mieszkalnych.

Szeroki wybór apartamentów na gdańskim Śródmieściu

W planie osiedla uwzględniono aż cztery siedemnastokondygnacyjne budynki mieszkalne. Znajdują się w nich komfortowe lokale o różnych metrażach, dzięki czemu każdy może znaleźć na tym osiedlu inwestycję na miarę swoich potrzeb. Co ważne, są wśród nich zarówno niewielkie lokale o powierzchni od 24 m2, jak i duże apartamenty na sprzedaż do 95 m2 o bardzo funkcjonalnych rozkładach, które dają możliwość optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, a także pełną dowolność w zakresie aranżacji. Wśród dostępnych opcji można znaleźć m.in. kawalerki idealne dla singli, ale także 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe mieszkania, zaprojektowane zwłaszcza z myślą o rodzinach z dziećmi.

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania

Apartamenty dostępne na sprzedaż w ramach gdańskiej inwestycji Bastion Wałowa, zachwycają nie tylko zróżnicowanymi metrażami. Zadbano między innymi o  duże, panoramiczne okna, które umożliwiają podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na miasto, zatokę i przepływającą nieopodal, malowniczą rzekę – Motławę.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla będzie duży, dwupoziomowy garaż podziemny, a także świetnie rozwinięta infrastruktura okolicy. Nieopodal znajdują się bowiem szkoły, przedszkola, popularne sklepy czy przychodnie.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat