Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe przedszkole od LC Corp

W Warszawie, tuż przy Osiedlu Przy Promenadzie, LC Corp wybudowało nowoczesny obiekt, w którym mieścić się będzie publiczne przedszkole. Zostanie otwarte już we wrześniu.

Z myślą o dzieciach

W ramach przedszkola zaplanowano 7 oddziałów, łącznie dla 175 dzieci w różnym wieku. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom architektonicznym w placówce możliwe będzie stworzenie oddziałów integracyjnych. Budynek jest parterowy, z dużymi oknami wychodzącymi na plac zabaw. Powierzchnia użytkowa obiektu liczy około 1500 m². Przestronne, słoneczne pomieszczenia, własna sala gimnastyczna i nowoczesny, bogato wyposażony plac zabaw to tylko część atutów przedszkola sąsiadującego z Osiedlem Przy Promenadzie. Sale zabaw zaprojektowano w taki sposób, aby były nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale także cieszyły oko. Na uwagę zasługuje oryginalny design wnętrz.

Z myślą o mieszkańcach

Budowę obiektu rozpoczęto jesienią 2014 r. Realizacja zajęła LC Corp niecałe dwa lata – oddanie do użytku planowane jest na sierpień 2016 r., a już we wrześniu przedszkole ma zostać otwarte. Jesteśmy deweloperem, który słucha potrzeb klientów i stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Kreując przestrzeń dążymy do jej uatrakcyjnienia dla wszystkich użytkowników. Poprzez takie działania jak budowa przedszkola wspieramy lokalne społeczności, tworząc przyjazne otoczenie wokół naszych inwestycji. Sąsiedztwo nowoczesnej placówki oświatowej z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla wszystkich okolicznych mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia galerii przedszkola.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat